Ми пропонуємо архітекторам, урбаністам, художникам, інженерам, будівельникам, всім тим, кому не байдуже, як саме буде розвиватися рідне місто, взяти участь в конкурсі на найкращу концепцію облаштування прибудинкової території ЖК «Ключ».

Це може бути фонтан, скульптурна група, інсталяція, майданчик для відпочинку, будь-яке інше парково-ландшафтне рішення тощо. Вирішувати Вам!

Ми відкриті для сміливих і усвідомлених пропозицій!

Цей проект для тих, хто хоче активно розвивати міський простір, хто не боїться думати і брати на себе відповідальність, хто хоче бачити майбутнє тут і зараз.

Умови конкурсу:

Спершу пропонуємо ОЗНАЙОМИТИСЬ З ВІЗУАЛІЗАЦІЯМИ ЛОКАЦІЇ й варіантами концепції наших архітекторів на цьому сайті.

Також можна завантажити схеми в більшому розмірі

Учасниками конкурсу можуть стати як професіонали, що відбулися, так і студенти будівельних, архітектурних, мистецьких спеціальностей тощо. Нам було б цікаво почути думку фахівців, які займаються питаннями урбаністики й соціальної інженерії, ландшафтного дизайну й ландшафтної архітектури.

Учасники конкурсу можуть надати свої роботи до 20 вересня 2019 р. Всі вони будуть виставлені на даному сайті, а також у відповідних пабліках соцмереж.

З автором кращого концепту буде укладено контракт на супровід проекту з відповідною винагородою на найвигідніших умовах переможця.

Конкурс триватиме з 20.04.2019 по 20.09.2019

Для участі у конкурсі необхідно:

Сформувати портфоліо, яке складається з графічної та текстової частини

Сформувати архів з оформленого портфоліо й фото учасника (за бажанням).

Розмістити архів на будь-якому файлообміннику.

Заповнити анкету з посиланням на архів і контактними даними (бажано, особистим телефоном) та надіслати нам.